Listopad 2008

Fan Party # 1 autog.

30. listopadu 2008 v 21:45 | Nia |  ♥ ToKio Hotel
twe celkem rychle posílají info ^^


imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Návrat minulosti 3 díl

30. listopadu 2008 v 21:10 | Nia |  ♥FF-Splnění snů
Lásko toe :D:D:D rychle dál !!!!!!!! :D splněnej sen !

Návrat minulosti 3
,,Jsem ráda že tě opět mám´´ zašeptám.
,,Já taky´´ řekne šeptem a koukne mi do očí.
,,ehm,ehm´´ odkašle si Gustav a mi od sebe odstoupíme.
,,Vy se znáte?´´ podezřele si nás prohlédne.Ivet k němu přistoupí a chytne ho okolo ramen.
,,Teysie je moje dlouholetá kamarádka.Dříve jsme se znali jen po ICQ ,ale potom i osobně.Je to prostě moje zlatí´´ řekne a směje se jako neviňátko.Gustav na ní podezřele koukne.
,,Doopravdy?´´ řekne potom nadšeně a začne nad něčím přemýšlet.
,,Jste překrásný páreček´´ podotknu a znovu se usadím do sedačky.
,,Děkujeme´´ řekne Ivet a jde si sednout vedle mě.
,,No a co.Vyprávěj jak žiješ?´´
,,no moc dobře ne.Proto jsem utekla sem.´´ podotknu a Ivet mě chytne za ruku.
,,Ale koukám že ty jsi konečně šťastná´´ usměji se a ona na souhlas kývne.
,,Nemá si na co stěžovat´´ řekne a příchozímu Gustavovi který si sedne vedle ní vlepí pusu.
,,No a c ta Vaše ratolest kterou mám hlídat?´´ řeknu po chvilce ticha.
,,Je to takoví náš malí uzlíček štěstí.Jsou jí 3 roky a je to doopravdy andílek takže sní moc práce mít nebudeš.´´ řekne Gustav pyšně a Ivet souhlasně přikývne.
,,A jak se jmenuje?´´ optám se.
,,Naomi´´ řekne Ivet a pohledí Gustava po ruce.
,,A teď asi nejspíše spinká což?´´ řeknu se smíchem
,,No to by ses divila.Kouká s mým kámošem na telku´´ řekne zábavně Gustav a já si ho nechápavě prohlídnu.
,,Tvůj sen se splní´´ mrkne na mě Ivet a já malinko nechápu.
,,Neboj za chvilku tě s oběma představím´´ mrkne Gustav a já znejistím.
,,N o a povídejte mi malinko o ní.´´ pobídnu je a oba dva se andělsky usmějí.Jsou vskutku pohádkoví pár.
,,No malá je celá po tatínkovi´´ řekne Ivet a Gustav jí přeruší,,Tak to bych se hádal.Je krásná jak maminka´´ řekne neústupně a vlepí Ivet pusu.
,,No ,ale jsme oba dva bohužel pracovně moc vytížený.Gustav tráví většinu času v nahrávacím studiu a já ve firmě.´´ řekne smutně Ivet.
,,No tak se půjdeme na to malý stvoření podívat´´ řekne Gustav a já tedy vstanu.Ještě se dopiji svoji Skleničku vody a následuji ten páreček.
,,Když vyjdeme po těch krásných točitých schodech do patra tak tam jsou vidět jen samé dveře.Ivet mi začne popisovat kde všude všechno je.Jediné co si z toho pamatuji je že mám pokoj hned vedle dětského pokoje.Který je na konci chodby vlevo.Gustav zaklepe a otevře dveře.
,,,Konečně!´´ vydechne nějaký mužský hlas.
,,Sakra Naomi.To se dělá tahat strejdu za dredy?´´ vlítne Gustav se smíchem dovnitř
,,A je to tady´´ oplácá mě Ivet a já zcela nechápu.Myslím že těch překvapení bylo dneska až dost.
,,Mamííí´´ vyběhne na chodbu malá lehce medově blonďatá holčička.Ivet jí vezme do náruče a otočí jí směrem na mě.
,,Naomi tohle je tvoje nová teta.Věřím že jí nebudeš zlobit jako strejdu!!Teysie je totiž moc hodná víš?´´ řekne a polechtá jí na nose.
,,Ale strejda Tom si zacal´´ řekne rázně a v tom do chodby přijde onen terorizovaný strejda.Jeho hnědé oči po mě sjedou zvláštním pohledem a mě přeběhne mráz po zádech.Těžce lapám po dechu.Jen sleduji jeho oči.Jsou tak tajemné.Pomalu si ho prohlídnu.Cítím jak se mi podlamují kolena a začínám červenat.Vše ve mně začne křičet radostí.
,,Jsem Tom´´ podá mi ruku a já cítím jak ještě víc rudnu.I rajče je teď oproti mě beztak bezbarvé.
,,Teyise´´ řeknu udiveně a také mu podám ruku.On si mě k sobě malinko přitáhne a políbí mě na tvář.Z tohohle gesta jsem už totálně rozklepaná a opatrně jeho ruku pustím ,ale můj pohled pořád zůstává na něm.
,,Mami ta teta je nějaká divná´´ slyším Naomi.

♫SnOw WhItE QueeN →↑I♥

Návrat minulosti 2 díl

30. listopadu 2008 v 20:08 | Nia |  ♥FF-Splnění snů
DOKONALOSTNí díl ^^

Návrat minulosti 2
,,Jsem Gustav Schafer´´ podá mi ten dotyčný ruku a já se ani nezmůžu mu tu ruku podat taky a zaraženě koukám na jeho obličej.
,,Jste to skutečně vy?´´ vypadne ze mě udiveně a on se jen malinko pousměje a kývne na souhlas.
,,Oh,promiňte.Já jsem Teresza Patricie Schwarz´´ podám mu také ruku a on ji pevně stiskne až malinko syknu bolestí.
,,Vítám Vás tu.A cože jste tak zaražená?´´ zeptá se mě pustí moji ruku.
,,Promiňte ,ale pracovat u člověka do kterého jsem jako malá byla platonicky zamilovaná se hned tak někomu nepoštěstí.´´ snažím se o milý úsměv.
,,Tak to jsem poctěn´´ řekne mile a pootevře ještě víc dveře.
,,Tak pojďte dál ať tam nemrznete´´ já tedy opatrně vejdu.A zarazím se.Ve vnitř je všechno ještě luxusnější.Jen zaraženě sleduji koženou sedačku,křišťáloví ubrus,menší bar.
,,No páni!´´ neodpustím si.Gustav na mě divně koukl.Zřejmě mi nerozuměl.Přeložím mu to tedy a on se jen pyšně zatváří.Očistím si tedy boty a už se ohýbám abych si je mohla sundat.Kdežto mě Gustav zarazí a říká ať si boty nechám.Tak poslechnu a znovu se napřímím.Pomůže mi sundat kabát a zavolá na nějakou služebnou.Ta přiběhne vezme můj kabát a oba dva kufry a veze je neznámo kam.
,,Tak pojďte.Představím Vám svou snoubenku´´ řekne opět pyšně a jde přede mnou po honosné hale s točitými schody do patra.Pod schody jsou takové tmavě dřevěné dveře a do nich vejde.
,,Ivet miláčku.Pojď na chvilinku do haly prosím.´´
,,Ano.Hned jsem tam.´´ Odvětí mu jeho milá a on mi nabídne ať s posadím.Usadím se tedy do té kožené sedačky.
,,Co si dáte k pití?´´
,,Vodu´´ odvětím a on mi podá skleničku s vodou.
,,Tak jak se vám líbí můj dům?´´ řekne pyšně a posadí se vedle mě.
,,Jak se říkala je překrásný,ale mám na vás menší prosbu.´´
,,No povídejte.´´ pobídne mě
,,Nemohl by jste mi tykat.Nemám ráda když mi někdo vyká.Připadám jsi moc stará.´´ řeknu stydlivě a on se mile usměje.
,,Jsem Gustav´´ řekne a dá svojí skleničku do víšky očí.
,,Já Teysie´´ udělám to samé a ťukneme si.
,,No a Teysie.Vypadáš mladě kolik ti vůbec je?´´
,,19´´ odpovím jen tak na půl otevřenými ústy.
,,Oh,co já vyváděl když jsem byl stejně starý jak ty´´ řekne zamyšleně.Nechápu proč mluví jako nějaký stařík.Vždyť je mu teprv 26.
,,Říkáš to jak kdybys měl umírat´´ řeknu s smíchem a on se také zasměje.Ale to už do haly vstoupí krásná dáma.Ale je mi odněkud hrozně moc povědomá.Vůbec nevím kam jí zařadit.Sleduji každý její krok a pořád přemýšlí koho mi jen připomíná.Ivet,Ivet….sakra….nemůžu si vzpomenout.Ona na mě úplně šťastně kouká.
,,Terezko moje´´ vychrlí na mě česky a já už si vzpomínám!!
,,Ivetko..zlatí!´´ vyskočím s pohovky a pěvně jí obejmu.
,,Jak já jsem šťastná že se ti vyplnil tvůj sen!´´ řeknu potichu a ona se přátelsky usměje.
,,Tvůj přece taky ne…´´ řekne tajemně a já malinko posmutním

♫SnOw WhItE QueeN →↑I♥

Návrat minulosti 1.díl x)

30. listopadu 2008 v 20:07 | Nia |  ♥FF-Splnění snů
Terezky povídka ^^ doufám že téhle povídky se dočkam víc dílu než 8 ! :D ^^dokonala ...!!!

,,MAMI!!Tak honem!´´ pyskuji na mámu když už doopravdy potřebuji opravdu jet na letiště.
,,Vždyť už jdu!!´´ zahuláká na mě z koupelny.
,,Seš horší než já!´´ plácnu jí po zádech a ona na mě hodí vražedném pohled.
,,O.K. už mlčím.´´ jen odkývnu a už jdu do garáže kde nasednu do auta a máma mě odváží směr letiště.Jsem celkem ráda že konečně vypadnu z tohohle mini státečku do pořádná země.Jedu totiž asi na rok do Německa jako OP.Bohužel moje kariéra herečky se jaksi nevydařila (což byl vždy můj největší sen) tak se mi aspoň zatím s poloviny plní ten druhý a tím vždycky bylo přestěhovat se do Německa.Dřív když mi bylo asi 14 tak jsem si vždycky s kámoškama po ICQ vždycky domlouvala jak se tam s nimi přestěhuji ale poté jsme si nějak přestali psát a já jsem si prostě řekla že si můj sen nenechám proplout mezi prsty.Zanedlouho jsem konečně dorazila na letiště.Tam jsem se pořádně rozloučila s mamkou a už jsem pospíchala k odbavování.Asi hodinku na to už jsem seděla v letadle PRAHA-BERLÍN. Zapíchnu sluchátka od I-podu do uší a vezmu do rukou slovník.A snažím se ještě doučit nějaké moje nedostatky v německé řeči.Nějak jsem se do toho učení položila až jsem z toho usla :-D .Zanedlouho mě už budila letuška že budeme přistávat
.Tak jsem se zhluboka nadechla a protože nesnáším přistávání .Zavřela oči a pobrukovala jsem si nějakou uklidňující melodii.Po první turbulenci se mi sice udělalo malinko šoufl ale potom to už bylo v pohodě.Když jsem zase dostala své zavazadla zpátky tak jsem si šla sehnat nějaký taxík.Tomu taxikáři jsem podala lísteček s adresou agentury od které se dozvím do jaké půjdu rodiny.Asi po 2 hodinách projížděním Berlíně jsem byli konečně na místě.Zaplatila jsem tedy a šla i s kufry do agentury.
,,Dobrý den´´ pozdravila jsem a nějaká pani si tam zavolala k sobě.Ještě jsem jí musela ukázat občanský průkaz a podepsat nějaké papíry a ona mi dala papír s adresou té rodiny a jen dodala: ,,Ta paní si Vás specielně vybrala.Tak jí nezklamte prosím…je to velmi důležitá osoba.´´ jen pokývnu hlavou na souhlas a pomalím krokem vycházím.
Zjistím že tam mám být až okolo 7 večer a na to že je teprve 11 dopoledne a já stojím v Berlíně kde se vůbec nevyznám sama a ještě k tomu s dvěma kufry tak je to tedy skvělí začátek.Ještě chvíli jsem stála před tou agenturou a přišla ke mně mladá slečna že jestli chci že si ty kufry mohu nechat u nich.Souhlasila jsem a uklidila si je tam někam skladu bo co to bylo.Potom jsem si zašla někam do fast-foodu na oběd a zbytek odpoledne se jen tak poflakovala po Berlíně.Na první pohled je to město hrozně zajímavé ale na druhý to je město jako jiné.Bylo asi okolo 6 když se začalo smívat a já abych se přiznala jsem se začala malinko bát.Zašla jsem si tedy do agentury znovu pro zavazadla a objednala si taxík.A jela napříč nové rodině.Byla jsem strašně moc nervózní.Co když se nepohodnu s paní domu?Co když se zamiluji do otce dítěte?...jak jsem zkažená s filmů začali mě napadat takovéto otázky.Asi v 7 mi taxík zastavil před honosnou vilou.Luxusnější dům jsem snad v životě neviděla.Brána vypadalo jako ze zlata.Vila spíše připomínala palác.Taxikář mě okřikl že chce zaplatit.Zaplatila jsem tedy .Vystoupila a s otevřenou pusou a neskrývaným údivem jsem si pořád prohlížela ten palác.Nakoukla jsem znova do těch papírů a podle hesla jsem zazvonila 6 a namačkala nějaký kód.Brána se otevřela a já bojácně vstoupila dovnitř a brána se zase začala zavírat.Pomalu jsem po čerstvě zasněžené cestičce k rozsvícenému domu.Před hlavními dveřmi jsem ještě zazvonila na zvonek a to jsem uviděla poté co se rozevřeli dveře mě šokovalo ještě víc!!!!


♫SnOw WhItE QueeN →↑I♥

Good Charlotte - boys and girls

30. listopadu 2008 v 19:06 | Nia |  ♥ Music
Video mi nejde vložit tak ho najdete na

http://s237.photobucket.com/albums/ff92/carril_bucket/Others/th_gf.jpg

Mariah Carey - Santa Claus is coming to town

30. listopadu 2008 v 18:34 | Nia |  ♥ Videa
té tky zajímavy :D


Mariah Carey All I Want For Christmas is You

30. listopadu 2008 v 18:31 | Nia |  ♥ Music
hezkej song ^^ :)


Po roce...

30. listopadu 2008 v 17:44 | Nia |  ♥ Na pořádnej pokec ^^
Zas přicházejí Vánoce...Jo a už jen 2 neděle a budou tu..:) Mám ráda Vánoce.Mám ráda vánoční kouzlo,jenže...na to všichni serou.Už to nejsou ty Vánoce ,na které jsem se těšila..Letos to jsou dospělé Vánoce !:(
Tk k čemu já se vůbec snažim?....Jn a bude hůř!


Smutný příběh o lásce

29. listopadu 2008 v 18:12 | Nia |  ♥ Videa
sice to každej zná ae pořád prostě.... :'(kulichy s kšiltem ^^

29. listopadu 2008 v 11:11 | Nia |  ♥obrazky
Uáá ^^ tk už ho mam konečně taky :D ^^

http://www.coreshop.cz/images/coreshop/kulich_mambo_6_12_2007_005_p_z.JPG

Tokio Hotel online Fan párty na rádiu 483!

29. listopadu 2008 v 11:08 | Nia |  ♥ ToKio Hotel
HyperLink

30.listopadu Fanpárty ONLINE!! Nemůžeš jet do Německa na tuhle párty? Rádio 483 tam ale BUDE!Připoj se k fanouškům z celého světa,jak se dnes říká k fanouškům nejlepší skupiny. Rádio 483 hledá všechny fanoušky. Show bude probíhat v neděli 30 listopadu v 5pm est, 4pm cst, 2pm pst, 11pm GMT (Evropského času)

av Toma ^^

29. listopadu 2008 v 11:07 | Nia |  ♥ ToKio Hotel

Nehádej se !

29. listopadu 2008 v 11:05 | Nia |  ♥ TextY/ Citáty / Basně
Nehádej se


Hádky jsou zrádná věc a většinou se jimi nic nevyřeší-spíše naopak.Člověk je v tu chvíli psychicky
nevyrovnaný a snadno řekne věci,kterého v normální situaci ani nenapadnou.
Většinou to dopadá,tak,že spor uvázne na mrtvém bodě a všichni jeho"účastníci"spolu ještě
několik dní nemluví.Každý má pocit,že je v právu a že omluvit by se měl ten druhý.
Jasně,že jinak budeš řešit konflikt s kamarádkou,jinak s rodiči a jinak s učitelem.

Nikdo tě nesmí urážet:
Jsi dospělý člověk.Máš svoji hrdost a nikdo tě nesmí shazovat a bezdůvodně obvinovat.
Pokud to dělá,pak je vina na jeho straně.Nenech si všechno líbit.

Zachovej klid:
Někdy je to hrozně těžké,emoce s tebou mávají ode zdi ke zdi a ty máš být klidná?
Zkus následující triky:
  • Zavři oči a zhluboka se nadechni nebo si vzpomen na něco hodně legračního,co jsi zažila.
  • Snaž se mluvit pomalu a zřetelně-pokud křičí tvůj protivník,klidným hlasem ho požádej,
    jestli by mohl přestal křičet.
  • Když to nezabere,řekni,že se s ním nehodláš bavit do té doby,dokud se neuklidní.
Ber to s nahledem:
Taková zbytečná hádka ti nemusí pokazit celý den.
Vždycky to ber tak,že je na světě několik důležitých věcí.Nejdůležitější jsi ty sama,pak rodina,
přátelé,škola,práce.Křičí na tebe máma kvůli tomu,že jsi jí poslední dobou s ničím nepomohla?
Úsměj se na ni,řekni,"Promin"a umyj nádobí(aby se neřeklo:D).

zdroj : http://lucymaroszova.blog.cz/


Gustav s nějakym chlapem...

29. listopadu 2008 v 11:00 | Nia |  ♥ My LoVe Gustav
dokonalý tričko ^^:D:D

Volkommen ^^

29. listopadu 2008 v 11:00 | Nia |  ♥ My LoVe Gustav

Gustav und Tom!

29. listopadu 2008 v 10:59 | Nia |  ♥ My LoVe Gustav
zdroj: Mintam

Gustav ^^

29. listopadu 2008 v 10:58 | Nia |  ♥ My LoVe Gustav

zdroj: Mintam